Małgorzata Jutrzenka
Psycholog, pedagog specjalny, terapeuta, diagnosta. Ukończyła Psychologię Kliniczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, studia podyplomowe w zakresie pedagogiki specjalnej „Edukacja i rehabilitacja osób z autyzmem i zespołem Aspergera” oraz szkolenia specjalistyczne z zakresu autyzmu. Współpracuje z Fundacją JiM prowadząc szkolenia ”ADOS-2. Diagnoza kliniczna”. Specjalizuje się w terapii dzieci z zaburzeniami rozwoju, osobami w spektrum autyzmu i zespołem Aspergera, a także dziećmi z opóźnieniem rozwoju mowy, z zaburzeniami zachowania, wycofanymi społecznie i nieśmiałymi.
dr n. hum. Anna Zając
Logopeda, diagnosta, językoznawca. Ukończyła polonistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim, studia podyplomowe w zakresie logopedii na Uniwersytecie Warszawskim, a pracę doktorską obroniła z wyróżnieniem na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Jest autorką publikacji naukowych o tematyce komunikacji i mowy w zaburzeniach ze spektrum autyzmu, a także autorką książek dla dzieci, których bohaterem jest Buba. Prowadzi liczne prelekcje i szkolenia. Specjalizuje się w terapii dzieci z zaburzeniami rozwoju, opóźnionym rozwojem mowy oraz osób w spektrum autyzmu i zespołem Aspergera. Współpracuje z Fundacją JiM prowadząc szkolenia „ADOS-2 – Diagnoza kliniczna”.
Monika Kulesza
Psycholog, diagnosta, terapeuta integracji sensorycznej. Ukończyła psychologię na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, podyplomowo pedagogikę i zarządzanie oświatą w Wyższej Szkole Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Łodzi, logopedię na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie (absolutorium) oraz liczne szkolenia z zakresu diagnozy i terapii dzieci. Specjalizuje się w diagnozie zaburzeń ze spektrum autyzmu oraz terapii małych dzieci. Prowadzi niepubliczną poradnię, współpracuje z uczelniami i fundacjami. W 2016 roku uzyskała uprawnienia do wykorzystywania ADOS-2 w praktyce klinicznej.
Marta Leśniak
Ukończyła jednolite studia magisterskie z zakresu psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim (Wydział Filozoficzny). Ponadto, skończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawski na kierunku ”Zastosowanie Psychologicznego warsztatu Grupowego „Szkoła Trenerów”. Aktualnie, jest w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując między innym w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii oraz Fundacji Synapsis, gdzie zajmowała się między innymi diagnostyką całościowych zaburzeń rozwoju, prowadzeniem terapii (w tym także TUS) oraz przygotowaniem i prowadzeniem szkoleń dotyczących zagadnień zaburzeń ze spektrum autyzmu. Obecnie zawodowo koncentruje się wokół diagnostyki psychologicznej z naciskiem na diagnozę zaburzeń neurorozwojowych dzieci, młodzieży a także osób dorosłych. Odbyła szereg szkoleń dotyczących stosowania narzędzi diagnostycznych a także brała udział w licznych konferencjach i warsztatach dotyczących spektrum autyzmu.